Trovet HYPOALLERGENIC 3 kg

Aktivita kočky
běžná

Můj kocourek má granulky rád

• , zakoupeno v Vše Pro Zvíře

Kočkám chutná, zlepšení zažívání, dobrá reakce na krmení.

• , zakoupeno v Skrmiva

• Jediné granule, které u kocoura nevyvolávají alergickou reakci

U kocoura se objevila silná reakce na potraviny.
    Zkoušeli jsme různé diety, tyto granule jsou jediné, které reakci zmírnily

Dietní
Veterinární dieta
Aktivita kočky
běžná

Trovet RRD - Rabbit and Rice Diet Cats - králičí maso a rýže - obsahuje králičí maso jako jediný zdroj proteinů a rýži jako jediný zdroj sacharidů. Kompletní, lehce stravitelné dietní krmivo pro kočky, speciálně vyvinuté ke snížení potravní intolerance.

Tato dieta by se měla krmit minimálně po dobu 3 - 8 týdnů. Dojde-li během této doby k vymizení příznaků intolerance, může být dále zkrmována po libovolně dlouhou dobu.

Složení:

Protein 29,5% vápník 1,3% tuk 19% fosfor 1,1% vláknina 1,5% draslík 0,74% popelovina 8% sodík 0,55% vlhkost 8% kys.linoleová 1,03% Vitaminy A 20000IE/kg, D3 2000IE/kg, E 200mg/kg Energie: 16,1 MJ/kg

Suroviny:

Maso a živočišné produkty, ryby a rybí produkty, rýže, minerály, vitamíny.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta70 Kč98 % • 2 123 recenzíDalší informace

Můj kocourek má granulky rád

• , zakoupeno v Vše Pro Zvíře

Kočkám chutná, zlepšení zažívání, dobrá reakce na krmení.

• , zakoupeno v Skrmiva

• Jediné granule, které u kocoura nevyvolávají alergickou reakci

U kocoura se objevila silná reakce na potraviny.
    Zkoušeli jsme různé diety, tyto granule jsou jediné, které reakci zmírnily

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta70 Kč98 % • 2 123 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v SvětKrmiv.cz

• ostatní internetové obchodu tuto značku prakticky nemají

jsou to jediné granule, po kterých mi jeden kocour nezvrací a druhýmu držím v normě jeho alergii...naštěstí jim králík moc chutná. Líbilo by se mi, kdyby se dělalo 7kg balení, aby se dalo trochu ušetřit. Takhle musím objednávat min 2 balíky, abych nemusela měsíc co měsíc platit poštovné, protože 1 tříkilovej balík za měsíc přeperou jak nic

• , zakoupeno v PATRO.cz

• Výborné při potravní intolernaci kočky,nám zabraly hned,kočka trpěla velmi silnými průjmy,po podání těchto granulí se její stav zlepšoval velmi rychle.
    • Cena,kočka si musela dlouho zvykat,vůbec je nechtěla,byla zv
    • yklá na Royal Canin ale dnes už máme druhé balení a mám pocit,že jí i chutnají.

Pro kočky alergické jsou výborné,rychle pomáhají.Škoda,že se nedělají ve větším balení a za příznivější cenu.

• , zakoupeno v PATRO.cz

• měla jsem vzorek tohoto výrobku
    • mám nemocnou kočku se zažíváním
    • tento výrobek ji pomohl do týdne zlepšení
    • tři měsíce utrpení čím krmit kočku nic nesnášela
    • náhodou jsem už zoufala objevila TROVET
    • nezvrací a vyprazdnování v pohodě nemá průjem
    • ani veter. lékař neporadil jen jsem platila a nic z toho tak jsem toho tolik přečetla a zjistila co by ji mohlo pomoct
    • nemám nic

Trovet rabbit RRD králík
    výrobek mě opravdu překvapil , že dokázal upravit zažívání mé 12 leté kočky
    velice dobré složení né jen náhražky
    výrobek je opravdu kvalitní , když pomohl
    kočka opravdu nic jiného nemůže , velice zhubla
    měla 5-6 kg nyní sotva 3kg
    krmím 14 dní 30g kočka přibrala
    dnes ji chci malinko přidat tak na 33 - 35 g
    je klidná , není nervozní
    měla jsem na doporučení veter. vařenou stravu, hrůza
    potom jinou dietu nesnášela
    výrobek není zrovna levný , ale když pomáhá ráda ty koruny dám za krmení než za veterináře
    děkuji za tento výrobek

• , zakoupeno v SvětKrmiv.cz

• Hypoalergenní, vysoký obsah masa, příznivá cena

Kvalitní krmivo, které kočce chutná. Vybráno po konzultaci s veterinářkou, produkt doporučuji pro kočky.